Укр Рус

Рисова локшина - їжа японських ніндзя

В азійських країнах рисову локшину використовують для приготування багатьох страв від салату до гарніру.

Існує величезна різноманітність страв, з якими готують локшину. Головне правило, локшину не можна переварювати! Краще її недоварювати або замочувати в гарячій воді до готовності на 15-30 хвилин. Для супу: замочують на пару хвилин і після доварюють в киплячому бульйоні.

Вона ідеально поєднується зі свіжими овочами в якості доповнення до салату: огірками, морквою, редисом тощо. Запрвляють за бажанням соєвим соусом, гостро-солодким соусом або звичайною олією.

В якості заправки зазвичай використовується соєвий соус, а воду не приправляють і не солять.

Склад рисової локшини: 75% рисове борошно, вона багата вітамінами групи В (тіамін В1, рибофлавін В2, ніацин В3) і вітаміном Е, безліччю мінералів: марганець, калій, залізо, мідь, фосфор, кальцій, цинк і селен, в ній міститься вісім найважливіших амінокислот, так необхідних для головного мозку людини.

У складі локшини є складні вуглеводи, які забезпечать м'язи енергією.

Однак в рисової локшини відсутній білок глютен, який є у складі всіх злакових культурах і викликає алергію у людей з непереносимістю глютену, що робить цей продукт дуже цінним в щоденному раціоні.

Підійде локшина і для людей з нирковими захворюваннями і серцево-судинними, так як солі в складі мінімальна кількість, а в рисі відсутня клітковина, тому локшина легко засвоюється і буде цікавим доповненням харчового раціону дітей і літніх людей.